Photoshop CC

“AvkomSoft Photoshop CC yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3208820’dan ulaşınız.”

Dünyanın en iyi görüntüleme ve tasarım uygulaması şimdi her aygıtta olağanüstü görsel içerikler oluşturabilmeniz için tüm yaratıcı vwelcome_screenarlıklarınızı masaüstü ve mobil uygulamalarınızla birbirine bağlayarak tasarım ve fotoğrafçılığa yönelik yeni araçlarla çok daha yaratıcı olanaklar sağlıyor.

Bağlantılı Varlıklar özelliğiyle bir kez düzenleyin, her yerde güncelleyin
Şimdi Creative Cloud Libraries’deki varlıkları bağlama işlevi sayesinde bir varlıkta değişiklik yapıldığında siz ve ekip üyeleriniz, bu varlığı kullanıldığı tüm Photoshop, Illustrator veya InDesign projelerinde güncelleyebilirsiniz.

Verimli tasarım için çalışma yüzeyleri
Esnek ve birçok ekrana yönelik web tasarımı için ideal olan çalışma yüzeyleriyle farklı boyutlarda birçok mizanpaj oluşturabilir ve tek bir belgeye yerleştirerek hepsini aynı anda görebilirsiniz. İçerikleri kopyalayarak çalışma yüzeyleri arasında paylaşın ve teker teker ya da toplu olarak dışa aktarın.

Mükemmel görüntüyü veya grafiği hızla bulun
Yeni Adobe Stock pazarı, telifsiz görüntü ve vektörleri Photoshop CC’nin içinden bulmanızı, lisanslamanızı ve yönetmenizi sağlıyor. 40 milyon varlık arasından seçiminizi yapın, seçiminizi Creative Cloud Libraries’e kaydedin ve projenize sürükleyerek kullanın.

Tasarımcılar için kolay ve iyileştirilmiş deneyim
Photoshop CC’deki yepyeni deneyim Design Space (Önizleme), mobil uygulamalar ve web siteleri üzerinde çalışan tasarımcılar için tıklatmaları, fare hareketlerini ve karmaşıklığı azaltan yeni etkileşimler ve tasarım odaklı özellikler içeren özel bir mod sunuyor.

Görüntüleri daha hızlı ve daha kolay dışa aktarma
Yeniden tasarlanan dışa aktarma deneyimi, tek bir düğmeyi tıklatarak tek bir katmanı, çalışma yüzeyini veya tüm belgeyi dışa aktarmanızı sağlıyor. Ayrıca, daha iyi sıkıştırma, tuval boyutunu da içeren gelişmiş önizleme seçenekleri ve geliştirilmiş varlık çıkartma özelliklerinden de yararlanabilirsiniz. Modernleştirilmiş Web için Kaydetme deneyimi karşınızda.

İstediğiniz görünümü elde etmek için daha fazla katman stili ekleyin
Belirli katman stillerinin alt gölge, degrade kaplama, renk kaplama, iç gölge veya kontur gibi 10 örneğini bir katman veya katman grubuna ekleyin ve dilediğiniz stili dilediğiniz zaman yeniden düzenleyin. Efektleri rasterleştirmekle veya farklı katman gruplarına yığınlamakla zaman kaybetmeyin.

Photoshop tasarımlarınızın iOS aygıtlarında mükemmel göründüğünden emin olun
Mobil uygulamanızın ve esnek web tasarımlarınızın önizleme görüntülerini doğru, bağlam içi ve gerçek zamanlı olarak gerçek iOS aygıtlarında alın. Adobe Preview CC, üzerinde çalıştığınız tasarımları görüntülemek için aygıtlarınızı USB veya Wi-Fi üzerinden sorunsuz şekilde Photoshop’a bağlamanızı sağlayan yerel bir iOS yardımcı uygulamasıdır.

Ek parazitle daha gerçekçi bulanıklıklar yakalayın
Bulanıklaştırma Galerisi efektlerine siyah-beyaz veya renkli parazit ekleyerek orijinal görüntünüzle uyumu yakalayın ve görüntüleme ve yazdırma sırasında kenar şeritlerini azaltın.

Görüntüleri eskisinden daha hızlı düzeltin ve yamayın
Düzeltme Fırçası, Nokta Düzeltme Fırçası ve Yama araçları Mercury Graphics Engine geliştirmeleri sayesinde çok daha güçlü çalışıyor. Düzeltme Fırçanızın sonuçlarını gerçek zamanlı olarak görün ve Nokta Düzeltme Fırçası ve Yama araçlarıyla CS6’dan 120 kat daha hızlı sonuç alın.

Tüm tasarımlarınızda gliflere daha kolay erişmeniz için Glif paneli
Illustrator CC ve InDesign CC’deki Glifler paneline benzer şekilde tasarlanan yeni Photoshop CC Glif paneli, bir fonttaki tüm mevcut glifleri görmenizi, seçili olan gliflerin alternatiflerini görüntülemenizi ve sık kullanılan gliflere erişmenizi sağlıyor.

Nesneleri daha yüksek kontrolle taşıma ve genişletme
İçerik Duyarlı Taşıma ve İçerik Duyarlı Genişletme geliştirmeleri sayesinde taşıdığınız nesnenin veya genişlettiğiniz alanın ölçeğini ve dönüşünü ayarlayın. Bırakıldığında Dönüştür işlevini kullanarak son nesneyi görüntünün ölçeğine ve konumuna uygun şekilde yerleştirin.

İçerik Duyarlı Dolgu ile daha güzel panoramalar
Tek bir kutuyu işaretleyin ve İçerik Duyarlı Dolgu’nun birbirine eklenmiş panoramalardaki saydam kenarları otomatik olarak doldurmasını izleyin.

Windows HiDPI ekranlarda daha iyi görüntüleme deneyimi
Windows için Photoshop CC, şimdi daha fazla piksel ve daha net görüntüler için HiDPI ekranları destekliyor. Daha önce teknoloji önizlemesi olarak sunulan HiDPI desteği artık uygulama bir HiDPI ekran algıladığında otomatik olarak etkinleşiyor.

Karmaşık 3B modelleri basitleştirin
3B modellerin çözünürlüğünü kolayca düşürerek Photoshop’un performansını artırın ve yüksek kaliteli 3B içeriklerinizin tablet, akıllı telefon ve diğer aygıtlarda daha geniş kitlelerce görüntülenmesini sağlayın.

Görüntülerden otomatik olarak pürüzlü yüzey eşlemeleri oluşturun
Fotoğraflardaki dokulardan otomatik olarak daha doğru pürüzlü yüzey/normal eşlemeleri oluşturun. Ayrıca, 3B modellerin yüzeyine eklediğiniz pürüzlü yüzey/normal eşlemelerinden oluşturulan kabartma veya işlemelerin yükseklik ve derinliğini daha kolay kontrol edin.

3B içeriklerinizi kolaylıkla yazdırın
Doğrudan Photoshop CC’nin içinden baskıya hazır 3D PDF ve SVX dosyaları üretip baskı işlerini 3D Merkezlerine göndererek yerel 3B baskı hizmeti sağlayıcılarına hızla ve kolaylıkla erişin.

Ve çok daha fazlası
Diğer özellikler: Katmanlar taşınırken daha iyi davranış; boşta durumunda %80’e kadar enerji tasarrufu; 3B baskı hizmeti sağlayıcıları için güncel fiyatlar ve daha fazlası.

Photoshop
CC
CS6 CS5 CS4 CS3
Creative Cloud Libraries
Varlıkları Ayıklama
Geliştirilmiş kılavuzlar
3B PDF desteği
Akıllı Nesne geliştirmeleri
Geliştirilmiş Katman Kompozisyonları
Bulanıklaştırma Galerisi hareket efektleri
Odak Maskesi
İçerik Duyarlı teknolojide yapılan geliştirmeler
Daha Akıllı Kılavuzlar
Adobe Typekit masaüstü fontları
Font Arama
Genişletilmiş 3B baskı özellikleri
Geliştirilmiş Windows 8.1 dokunma ve ekran kalemi desteği
Genişletilmiş Adobe Mercury Graphics Engine desteği
Deneysel özellikler
Her zamankinden daha hızlı akıllı üst örnekleme
Perspektif Çarpıtma
Adobe Generator
Yeni Akıllı Netleştirme
Kamera Titreşimini Azaltma
Adobe Camera Raw 8 ve filtre olarak Camera Raw
Eklenen genişletilmiş özellikler
Zaman kazandıran iş akışı özellikleri
İçerik Duyarlı Taşıma
İçerik Duyarlı Yama
Mercury Graphics Engine
Yeni ve yeniden yapılandırılmış tasarım araçları
Pratik video oluşturma
Yepyeni Kırpma aracı
Yeni Bulanıklaştırma Galerisi
Hazır ayar taşıma ve paylaşma
Geliştirilmiş Otomatik Düzeltmeler
Otomatik kurtarma
Arka Planda Kaydetme
Kolaylaştırılan karmaşık seçimler
İçerik Duyarlı Dolgu
Kukla Çarpıtma
HDR Görüntüleme
Boyama efektleri
Otomatik objektif düzeltme
Ayarlamalar paneli
Maskeler paneli
Gelişmiş otomatik katman hizalama
Gelişmiş otomatik görüntü karıştırma
Genişletilmiş alan derinliği
Daha düzgün kaydırma ve yakınlaştırma
Akıcı tuval döndürme
İçerik Duyarlı Ölçekleme
Görüntüyü Bozmayan Akıllı Filtreler
Hızlı Seçim ve Kenarı İncelt araçları
Otomatik katman hizalama ve karıştırma
Adobe Bridge ile varlık yönetimi
Geliştirilmiş Ufuk Noktası
Geliştirilmiş 32 bit HDR olarak birleştirme
Siyah-beyaza dönüştürme
Geliştirilmiş Eğri ayarları
Ayarlanabilir klonlama ve iyileştirme

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found