Adobe Creative Cloud for Teams

Creative Cloud 2015 sürümü

“AvkomSoft Adobe Creative Cloud ürünlerinin yetkili satıcısıdır. Ürün hakkında bilgi veya teklif almak için lütfen formumuzu doldurun veya bize 0212 3208820’dan ulaşınız.”

Her yaratıcı uygulama yeni bir şekil kazandı. Yeni Adobe Stock görüntüleri de dahil olmak üzere, bütün varlıklar parmaklarınızın ucunda. Üstelik her şey Adobe CreativeSync teknolojisiyle bağlantılı olduğu için dilediğiniz yerde muhteşem çalışmalar yapabilirsiniz.
MAKE IT. CREATIVE CLOUD.

061515_CC2015_Feature-1800x1013

Bugüne kadarki en kapsamlı güncellememizle hepsini bir arada sunuyoruz.

Creative Cloud 2015 sürümüyle, sık kullandığınız tüm masaüstü uygulamaları daha hızlı ve daha verimli çalışmanız için yeniden yapılandırıldı. Adobe Photoshop’taki çalışma yüzeyleri, Adobe Illustrator ve InDesign performans geliştirmeleri ve diğer uygulamalarımızdaki yeni dokunma özelliklerinden yararlanın. Üstelik şimdi bütün bu uygulamaların gücü mobil aygıtlarla bağlantı özelliği sayesinde aygıtlarınıza kadar genişliyor ve çevrenizden ilham alarak dilediğiniz yerde olağanüstü tasarımlar yapmanızı sağlıyor. Hala Adobe Creative Suite kullanıyorsanız Creative Cloud’a geçmek için bundan daha iyi bir zaman olamaz.

CreativeSync ile tüm yaratıcı varlıklarınıza dilediğiniz yerden erişin.

Adobe CreativeSync, ihtiyacınız olan her şeyi tüm masaüstü, web ve mobil uygulamalarınızda güncel ve anında kullanıma hazır durumda tutar. Dosyalarınızı, fontlarınızı, fotoğraflarınızı, tasarım varlıklarınızı, ayarlarınızı, meta verilerinizi, Adobe Stock varlıklarınızı ve diğer varlıkları otomatik olarak eşitler. Ayrıca, Creative Cloud Libraries’i de desteklemesi sayesinde en sık kullandığınız varlıklarınıza uygulamalarınızın içinden anında erişmenizi sağlar. CreativeSync ile bir projeye dilediğiniz aygıtta ve uygulamada başlayabilir, dilediğiniz yerde kaldığınız yerden devam ederek tamamlayabilirsiniz.

Karşınızda Adobe Stock.

Milyonlarca yüksek kaliteli görüntü. Doğrudan uygulamalarınızın içinde.

Bir sonraki projenize hızlı bir başlangıç yapmak ve harika bir iş çıkarmak için mükemmel fotoğrafı veya grafiği bulun. Yeni Adobe Stock hizmeti, her birine sadece birkaç düğmeyi tıklatarak Creative Cloud uygulamalarınızdan ulaşabileceğiniz küratörlü ve telifsiz 40 milyon varlık sunar. Creative Cloud üyeleri Adobe Stock’u üyeliklerine eklediklerinde %40’a varan indirimli özel fiyattan yararlanabilir. Sektördeki en iyi değeri kaçırmayın.

Ne yapmak istiyorsunuz?

Creative Cloud’dan en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi görün. Eğitimlerimizden yararlanarak sık kullandığınız uygulamalardaki yeni tekniklerden daha fazlasını öğrenebilirsiniz. Yaratıcı çalışmalarınızı masaüstünün ötesine nasıl taşıyacağınız hakkında fikirler edinebilirsiniz.
Mobil ve web tasarımı

Mobil ve web tasarımı

Fotoğrafçılık | ADOBE DREAMWEAVER CC | ADOBE AUDITION CC ADOBE INCOPY CC | ADOBE FLASH PROFESSIONA

İlham alın. İş bulun.

Dünyanın en büyük yaratıcı topluluğu Behance’te bir takip listesi oluşturup ilham alabileceğiniz diğer sanatçıları takip edin, hatta kariyerinizin bir sonraki profesyonel fırsatını yakalayın.

Sık kullandığınız uygulamalarınızdaki yeniliklere göz atın.

  • Satın alma emriyle ödeme (finansman sağlanır)
  • Peşin ödeme (yıllık taahhüt gereklidir)
  • YENİ: Üyelik dönemi için ön ödeme yaparak fiyatı 36 aya kadar sabitleme seçeneği
  • Lisanslarınızı kendiniz yönetin veya yönetim işlerini yetkili satıcınız Avkom’a bırakın

BU ÜRÜN İÇİN TEKLİF AL

no images were found